Najbliższy obóz gitary klasycznej

Darłowo, Ośrodek Gitarowy Neptun

23 sierpnia

12.00

Menu

Kurs gitarowy DIEGO MARTIN – Hiszpania

Ten młody hiszpański piosenkarz i kompozytor, ze swoim akustycznym modelem gitary A-3 A B, dołącza do rodziny artystów Alhambry.

 

Nieprzeciętny artysta i świetny gitarzysta klasyczny

Diego Martinez Galindo, znany ze swojego pseudonimu Diego Martin, urodził się 24 stycznia 1979 r. W Cartagena (Murcja), chociaż w rzeczywistości to właśnie w Melilli rozpoczęła się jego muzyczna droga. W rzeczywistości jego trzeci album nosi tytuł „Melicja”, sposób na upamiętnienie tych dwóch krajów, część życia Diego Martina.

Diego Martín: „Muzyka zaczęła mnie wciągać progresywnie, jednym ze sposobów, których nie mogłem wytłumaczyć, przesuwała wszystko inne i stała się moim życiem” I widocznie, w ten sposób rozpoczęła się tak radykalna kariera, z gitarą i podstawowymi pojęciami z muzyką napisał swoje pierwsze piosenki „.

 

Piosenki pełne uczuć i oparte na miłości, a raczej oparte na braku miłości w młodości.

 

Z ręki producenta Antonio Orozco przyszedł pierwszy kontrakt płytowy. Wraz z producentem Xabi Pérez rozpoczął udany wyścig o sukces, który wkrótce przyniósł rezultaty. Sprzedano prawie 100 000 egzemplarzy jego pierwszego albumu, w czasach, gdy piractwo komplikowało produkcję muzyczną, promując karierę sukcesu tego artysty. Na tej pierwszej płycie zatytułowanej „VIVIR NO ES SÓLO RESPIRAR” utwór „Déjame verte” zostaje cyfrowym złotym krążkiem. Jest również wybrany do ścieżki dźwiękowej filmu „Café solo o con ellas”.

 

Świetna trasa koncertowa

Reżyseria Álvaro Díaz Lorenzo, która staje się najbardziej dochodową w roku i nagrodzona na festiwalu w Maladze. Konsolidacja tego artysty pochodzi z ręki jego kolejnego albumu, PUNTOS SUSPENSIVOS, albumu, którego tournee koncertowało w Hiszpanii z ponad 100 koncertami, i gdzie umieścił kilka utworów na liście jeden z list, a także Wybierz nagrodę. Inne późniejsze albumy to wspomniane „Melicia”, „Siendo” i „Con lo pies en el cielo”. Records, z którymi nadal wygrywa nagrody i znajduje się w pierwszej setce list sprzedaży. Oprócz muzyki ten młody artysta poświęca się również interpretacji.

W związku z tym warto wspomnieć o jego udziale w serii produkowanej przez Boomeranga: „El Incidente”, gdzie współpracuje z aktorami takimi jak: Marta Etura, Miquel Fernández, Bárbara Lemi i Jordi Coll.

 

Zapraszamy na nasz letni kurs gitarowy, gdzie będziecie mieli możliwość skorzystania z całodniowych warsztatów prowadzonych przez Diego Martina